teachersdeu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teachersdeu

kendi forumumuz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)

5 posters
YazarMesaj
DrEaM
Moderator
Moderator
DrEaM

Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) Empty
MesajKonu: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) EmptyPtsi Nis. 14, 2008 9:23 pm

Arkadaşlar sadece gırgır muhabbet etmeyelim. Herkese hitap etmek adına bildiklerimizi beğendiklerimizi paylaşalım. Exclamation Exclamation Question Question
barishan
Henüz Etkisiz Üye Yaz 25 Mesaj
barishan

MesajKonu: Yönetmenler   Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) EmptyPtsi Nis. 14, 2008 9:29 pm

Benim için ilk sırada Martin Scorsese tabi ki. Bu adam sinemanın en sağlam yönetmeni bence. Nedeni oyuncu kadrosundan da kaynaklanabilir. İlk olarak Robert De Niro ile yola başlayan Scorsese şimdi ise benim en sendiğim ve mimikleri en güzel oyuncu Leonardo DiCaprio ile yoluna devam ediyor. I love you farao
keymark9
Kurucu
Kurucu
keymark9

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) EmptySalı Nis. 15, 2008 3:22 am

barışım canım ciğerim tamam scorsese iyidir hoştur da filmleri küfür doludur. ha sever miyim? taparım orası ayrı. ek olarak ridley scott derim. kimdir diye soran olursa şayet. gladiator ve kingdom of heaven derim başka da bişey demem. ayrıca sean penn çık dışarı çık... affraid
http://valandilamandil.blogspot.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 2:27 pm

slm millet.. sinema alanı herşeyden daha kısır kalmış olmasın böyle canlar.. yabancı perde şöyle dursun yerli yapımlardan yönetmenlerden bahsedecek olursak zeki demirkubuz kollekşın en başta gelir benim için.. ortak yapımlarda ferzan özpetek we fatih akına değinmek gerek.. yabancıda ise emir kusturica hayatımın neşesi aynı anda hüznü.. sewgiler:)
kolpagrasso
kolpagrasso

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) EmptyCuma Mayıs 02, 2008 3:12 pm

lannn şu zeki demirkubuzlu olan möhüm bilgileri ben yazmıştım eski hasabımdan malum ara ara atılıyomda bu sitedenn:) ulwiiii ulwiiiiiiiiii!!!!
@nk@
Misafir
Misafir
@nk@

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...) EmptySalı Mayıs 20, 2008 4:49 pm

arkadaşlar herkese tavsiyemdir notebook u izleyin on numara bir filmdir kendisi hatta abartıyo olabilirim ama fillmdeki kıza aşık oldum

Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-